Reklamace

Reklamace

Na všechny produkty u nás zakoupené je zákonná záruční doba 24 měsíců, pokud není v záručním listě uvedeno jinak. Jestli-že má objednané zboží vlastní záruční list, tak je tento záruční list před expedicí objednávky potvrzen a zaslán spolu se zbožím. Tento záruční list, uplatníte při případné reklamaci, proto doporučujeme tento dokument pečlivě uschovat. Bez platného záručního listu, je třeba v případě reklamace doložit prodejní doklad. V případě, že zboží nemá svůj záruční list, tak prodejní doklad slouží jako záruční list.

Náklady na doručení reklamovaného zboží nese zákazník. Zboží bude do reklamačního řízení možné přijmout jen v případě, že bude čisté, nejlépe v originálním obalu (není podmínkou) a s příslušenstvím. 

Spolu s reklamovaným zbožím je třeba poslat:

originál, nebo kopii záručního listu

originál, nebo kopii prodejního dokladu

popis a vznik závady reklamovaného zboží

Lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní ode dne, kdy od Vás zboží obdržíme.

Reklamace zboží v záruce se v běžných případech řeší opravou nebo výměnou. Opravené nebo vyměněné zboží je zasláno na náklady prodávajícího. V případě, že oprava není možná, zašleme zákazníkovi nové zboží, nebo dobropis ve výši prodejní ceny, která je plnohodnotnou náhradou reklamovaného produktu zpět na adresu zákazníka.

Tyto dokumenty a zboží, které bude reklamováno, zašlete na naši adresu:

Sales s.r.o.

Všechovice 98

666 03

Na co se reklamace nevztahuje?

Reklamace nelze uplatnit na škody způsobené neodborným používáním zboží, mechanickým poškozením či jeho opotřebením v důsledku užívání.

Při výměně zboží za jiné (např. z důvodu nesprávně zvolené velikosti, barvy atd.) hradí náklady na přepravu kupující, a to i v případě, že se na předmětné zboží vztahovala služba „doprava ZDARMA“, kterou náš e-shop www.salesmall.cz u některých objednávek poskytuje.

Bez ohledu na náš reklamační řád se vždy snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc tak, aby byl se zakoupeným zbožím od nás spokojen. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení